На сході України споруджують «львівські фортеці»

17:15 25 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Львівщина збудує для забезпечення обороноздатності нашої держави 12 фортець, 11 з яких – на території Луганської області.

«На території Луганської області триває зведення фортифікаційних споруд для зміцнення позицій українських військових. Стан готовності «львівських фортець» подекуди сягає 80 відсотків», – повідомила сьогодні, 25 травня,  заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак, оглянувши будівництво оборонних споруд на Луганщині.

«Підрядники повністю завершили земельні роботи із облаштування вогневих рубежів. На сьогодні усі необхідні залізобетонні конструкції виготовлені у повному обсязі. Зараз звершується їх постачання у Луганську область та монтаж», – розповіла також заступниця керівника Львівщини.   

«Після зустрічі із представниками підрядних організацій Ірина Гримак зазначила, що орієнтуючись на загальний рівень готовності об’єктів, їх будівництво завершиться у максимально швидкі терміни. Загалом для забезпечення обороноздатності нашої держави Львівщина збудує 12 фортець, 11 з яких у Луганській області. Ці споруди – це комплекс типових укріплень для укриття бійців і техніки з можливістю ведення вогню», – повідомили також сьогодні, 25 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу