На сході України розпочалося розведення сил, – МЗС | Новини Львова

На сході України розпочалося розведення сил, – МЗС

12:00 29 жовтня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: mil.gov.ua

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив у вівторок, 29 жовтня, що в Золотому на Луганщині розпочався процес розведення сил і засобів.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив у вівторок, 29 жовтня, журналістам у Маріуполі: «До самої зустрічі в «нормандському форматі» буде розведення на тих ділянках, які ми погодили. В Золотому розведення відбувається просто зараз».

Урядовець також зазначив: «Ми стартуємо зі сьогоднішнього дня... Це розведення військ, які безпосередньо залучені на лінії контакту. Процес розведення підтвердять спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ».

Міністр також пояснив: «Чому ми затрималися? Нам потрібно, щоб це було не просто відведення, а воно має бути перевірене та підтверджене СММ ОБСЄ. Ми дали їм час на підготовку. Після Золотого й дотримання необхідного режиму припинення вогню буде також розведення сил у Петрівському».

Про це повідомили у вівторок, 29 жовтня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу