На схід України знову відбув зведений загін львівських правоохоронців

19:10 2 жовтня 2014 р.


Фото: 032.ua

Як повідомили в четвер у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, зведений загін його співробітників змінить своїх колег, котрі вже тривалий час несуть службу на блокпостах, забезпечують охорону громадського порядку на сході України й надають всебічну допомогу населенню.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили в четвер, що зведений загін його співробітників виїхав вчора, 1 жовтня, в зону проведення антитерористичної операції, щоб змінити своїх колег, котрі вже тривалий час несуть службу на блокпостах, забезпечують охорону громадського порядку на Сході України та надають всебічну допомогу місцевому населенню. Правоохоронців, котрі вирушали на захист територіальної цілісності та незалежності нашої держави, прийшли проводжати рідні та близькі, а також колеги – правоохоронці на чолі з начальником обласного управління МВС, полковником міліції Дмитром Загарією, начальником Управління внутрішньої безпеки у Львівській області ДВБ МВС України полковником міліції Любомиром Родинюком та заступником начальника ГУМВС України у Львівській області – начальником кримінальної міліції полковником міліції Сергієм Маруняком.

Вони перевірили готовність бійців до виконання завдань а також пересвідчились у тому, що підрозділ забезпечений усім необхідним. Інструктаж щодо несення служби провів особисто Дмитро Загарія.

«Ваше головне завдання – гідно виконувати свій обов’язок. Захищати Україну, її незалежність та її громадян. Повертайтесь додому живими та неушкодженими», – зазначив очільник міліції Львівщини Дмитро Загарія.

У відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС також повідомили: «Зі Львова та області майже 800 працівників міліції були відряджені на Схід України з початку проведення антитерористичної операції та максимально забезпечені усім необхідним».

dailylviv.com

До теми

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу