На схід України вирушив ще один зведений загін райвідділів Львівщини

16:05 22 червня 2015 р.

  • 0


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Сьогодні, 22 червня, зведений загін працівників міліції райвідділів Львівщини виїхав у зону проведення антитерористичної операції, де вони замінять своїх колег, котрі несуть службу на сході України.

Підтримати та провести правоохоронців прийшли їхні співробітники на чолі з першим заступником начальника – начальником слідчого управління Львівського обласного УМВС, підполковником міліції Миколою Самарчуком, рідні та друзі. Всі міліціонери, які відправляються у зону АТО, забезпечені усім необхідним для несення служби та для виконання поставлених завдань.

Керівництво Львівського обласного управління МВС побажало правоохоронцям повернутися здоровими і без втрат з виконання їх надзвичайно складного, небезпечного та вкрай важливого завдання у зоні АТО і завжди пам’ятати про те, що вдома їх чекають діти, родини та ми, чий мир та спокій вони забезпечують ціною власного життя.

Після спільної молитви та освячення, бійці вирушили в далеку дорогу.

Про це повідомили сьогодні, 22 червня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації