На схід України вирушив ще один підрозділ львівських правоохоронців

13:39 14 квітня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як повідомили у вівторок в прес-службі обласного управління МВС, «у порядку ротації на схід України сьогодні, 14 квітня, відправився черговий підрозділ львівських правоохоронців»; «у зоні проведення бойових дій вони замінять своїх товаришів, котрі за кілька днів повернуться додому на відпочинок».

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 14 квітня:

«У порядку ротації на схід України сьогодні, 14 квітня, відправився черговий підрозділ львівських правоохоронців. У зоні проведення бойових дій вони замінять своїх товаришів, котрі за кілька днів повернуться додому на відпочинок.

Працівників міліції в дорогу проводжали в.о. начальника Головного управління МВС України у Львівській області – полковник міліції Руслан Домніцак, заступник начальника Головного управління МВС України у Львівській області – полковник міліції Сергій Зюбаненко, начальник Управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області – полковник міліціїАндрій Гребенюк, рідні, друзі та товариші по службі. Зокрема, Руслан Домніцак звернувся до бійців підрозділу з такою промовою:«Я бажаю вам повернутись додому, до своїх сімей, живими та неушкодженими. Впевнений, що свої обов’язки ви виконуватимете сумлінно і достойно – так як і в попередніх ротаціях. Ви відправляєтесь у зону АТО під час Великодніх свят і я вірю, що Господь охоронятиме кожного з вас».

На сході України правоохоронці забезпечуватимуть громадський порядок, охорону об’єктів життєзабезпечення населених пунктів, а також виконуватимуть завдання керівництва АТО по зачистці території та звільнення населених пунктів від сепаратистів та бандитських угрупувань. Заступник командира підрозділу, підполковник міліції Мирон Процишин, розповів також: «У нашому підрозділів новачків немає. Для більшості бійців це вже третя – четверта ротація. Тому будь-які задачі, які поставить перед нами керівництво антитерористичного центру, ми готові виконати».

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу