На схід України вирушили ще 63 правоохоронці Львівщини, – РНБОУ

13:34 7 березня 2015 р.


Фото: Інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки і оборони України

У сьогоднішніх «Зведених даних» Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України повідомляється: «Учора до зони АТО вирушили 63 бійця зведеного загону правоохоронців Львівщини. Це далеко не перша ротація правоохоронців, які вже мали досвід виконання бойових завдань у зоні конфлікту».

«Нові підрозділи українських правоохоронців їдуть на схід», – повідомляється в сьогоднішніх «Зведених даних», опублікованих на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України. – Учора до зони АТО вирушили 63 бійця зведеного загону правоохоронців Львівщини. Це далеко не перша ротація правоохоронців, які вже мали досвід виконання бойових завдань у зоні конфлікту».

Більше – у вчорашньому повідомленні «Щоденного Львова» під заголовком «Сьогодні на схід України вирушили 63 бійці зведеного загону правоохоронців Львівщини».

dailylviv.com

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу