На сесії Львівської міськради затвердили програму підтримки заходів з енергозбереження

15:05 25 лютого 2016 р.


Фото: drohobych.com.ua

Фінансове забезпечення виконання програми здійснюватимуть за рахунок коштів міського бюджету обсягом 58 тисяч гривень, а також з інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

«Сьогодні, 25 лютого, під час пленарного засідання сесії Львівської міськради затвердили програму підтримки заходів з енергозбереження на 2016 рік – повідомили в четвер, 25 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«За відповідне рішення проголосувало 47 обранців. Програма передбачає проведення низки інформаційних заходів для енергоменеджерів бюджетних установ та львівських комунальних підприємств і мешканців Львова. Зокрема, йдеться про семінари з енергозбереження, під час яких інформуватимуть про першочергові заходи, які можна зробити для зменшення використання енергоресурсів, про існуючі програми відшкодування відсотків за кредитування енергозберігаючих заходів, прогресивні тенденції у питаннях використання альтернативних джерел енергії тощо.

Реалізація програми здійснюватиметься через: 1. Проведення енергоменеджерами львівських комунальних підприємств та бюджетних установ Львова роз’яснювальної та навчальної роботи з працівниками установ і мешканцями міста.  2. Розробка навчальних матеріалів, презентацій, проведення тренінгів для енергоменеджерів. 3. Здійснення щоденного моніторингу споживання енергоресурсів бюджетними установами Львова за допомогою програмного забезпечення.

Фінансове забезпечення виконання програми здійснюватимуть за рахунок коштів міського бюджету обсягом 58 тисяч гривень, а також з інших джерел фінансування, незаборонених законодавством України. Очікується, що внаслідок реалізації програми буде скорочено споживання енергоресурсів за ефективного використання коштів міського бюджету, зменшено викиди вуглекислого газу в загальному балансі Львова, збільшено частки відновлювальних джерел енергії в енергетичному балансі міста, а також підвищено загальний добробут населення через покращення умов проживання, навчання та праці».

dailylviv.com

До теми

13:03 17 жовтня 2021 р.

Снігоболотохід, квадроцикл, службовий собака, 25 рятувальників шукали в горах Львівщини туриста з Харкова

16 жовтня о 17:54 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що під час сходження на гору Магура, що в Стрийському районі заблукав турист. До рятувальників звернувся сам заблукалий чоловік, 1984 року народження, мешканець Харкова.

Рубрика: Ситуації

12:57 17 жовтня 2021 р.

Пожежник з Техасу вивчає на Львівщині систему підготовки до бойової роботи рятувальників

З 15 до 17 жовтня на Львівщині з робочим візитом перебуває представник команди «Firefighter Aid Ukraine», керівник навчальних курсів «Професійне навчання з питань безпеки та пожежної освіти» із Техасу, США, Дерек Елкінс.

Рубрика: Ситуації

10:53 17 жовтня 2021 р.

В'їхав у вантажівку: водій і пасажир Lada Priora загинули

17 жовтня на трасі Львів-Тернопіль трапилась дорожньо-транспортна пригода. Водій автомобіля «Lada Priora» не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з вантажним автомобілем «DAF».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу