На сесії Львівської міськради вирішено надати дітям учасників АТО матеріальну допомогу на оздоровлення

17:58 21 травня 2015 р.


Фото: erve.ua

Кожна дитина віком від чотирьох до вісімнадцяти років отримає по 2,8 тисячі гривень.

Сьогодні, 21 травня, на засіданні сесії Львівської міськради було прийнято рішення про надання разової матеріальної допомоги дітям учасників АТО на оздоровлення. А оскільки на обліку Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – понад 1500 дітей учасників АТО віком від чотирьох до вісімнадцяти років, кожна з них отримає по 2,8 тисячі гривень. Про це повідомили сьогодні, 21 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Комплексна програма підтримки учасників АТО та членів їх сімей передбачає забезпечення оздоровленням/відпочинком дітей учасників АТО, що зумовлює централізоване придбання путівок. Перевагою надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення/відпочинок дітей учасників АТО полягає у тому, що розмір матеріальної допомоги можна встановити за особистим внеском учасника АТО, зокрема диференціювати розмір допомоги таким чином: діти загиблих учасників АТО, діти постраждалих учасників АТО, діти учасників бойових дій в АТО та діти учасників АТО.

Окрім того, надання матеріальної допомоги дає змогу охопити значно більшу кількість дітей, а саме при виділенні путівок на оздоровлення охоплюється категорія дітей, яка може відпочивати без супроводу батьків (від семи до вісімнадцяти років). При наданні матеріальної допомоги на оздоровлення/відпочинок дітей від чотирьох до вісімнадцяти років.

На даний час на обліку Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – понад 1500 дітей учасників АТО. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив із цього приводу:

«Це робиться для того, щоб не обирати, кому з дітей надати ці кошти, а дати їх усім дітям з тих сімей, де батьки перебувають в зоні бойових дій. Тому на кожну дитину буде виділено близько 2,8 тис гривень на оздоровлення, і вже батьки будуть визначати, як саме їх використати для дитини». 

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

15:22 27 жовтня 2020 р.

Завтра частина Франківського району буде без води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 400 мм на вул. Боткіна, завтра, 28 жовтня, з 10.00 і до 20.00 год буде призупинено подачу води до частини Франківського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу