На росії горить ще один НПЗ. Цього разу в Ярославлі

08:59 1 жовтня 2025 р.

Вранці, 1 жовтня, в російському місті Ярославль спалахнула пожежа на території нафтопереробного заводу. Величезний стовп диму видно здалеку.

Про це повідомляють російські телеграм-канали, пише DailyLviv.com.

Місцеві мешканці заявляють, що над містом у районі Московського проспекту піднявся гігантський стовп чорного диму.

У районі підприємства зафіксовано масштабну пожежу, яку видно здалеку. Відео та фото з місця інциденту поширюються у російських пабліках.

За офіційними даними МНС РФ, сигнал про займання надійшов о 06:28 ранку за місцевим часом. Офіційні причини пожежі наразі не озвучені. Інформація щодо ступеня пошкоджень та можливих постраждалих уточнюється.

Водночас губернатор Ярославської області заявив, що інцидент не пов’язаний з атакою дронів та має "техногенний характер".

Ново-Ярославський нафтопереробний завод (ПАТ "Славнефть-ЯНОС") працює з 1961 року та входить до числа найбільших підприємств РФ у сфері перероблення нафти.

Середній обсяг його виробництва сягає близько 15 млн тонн нафти щорічно.

Раніше, у січні 2024 року, безпілотник літакового типу атакував нафтопереробний завод "Славнефть-ЯНОС" у російському Ярославлі.

До слова, удари України по НПЗ спричинили паливну кризу на росії.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

новобудови Львів