На ремонт прибудинкових територій у Сихівському районі Львова додатково скеровано 3,5 млн. гривень

16:32 20 липня 2015 р.


Фото: budformat.lviv.ua

Як повідомив заступник начальника відділу комунального господарства райадміністрації Іван Матківський, майже завершено ремонт внутрішнього двору на вулиці Хуторівка, 30.

За інформацією Сихівської районної адміністрації, на території району продовжують проводити заплановані ремонти внутрішніх дворів, хідників та внутрішньоквартальних доріг. Як повідомив заступник начальника відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації Іван Матківський, майже завершено ремонт внутрішнього двору на вулиці Хуторівка, 30. Також ривають роботи міжквартальної дороги на вулиці Стрийській, 59.

Для ремонтних робіт у Сихівському районі з міського бюджету спрямовано додатково 3,5 млн. грн. Іван Матківський розповів: «Ці кошти ми скерували на ремонт міжквартальної дороги на вулиці Стрийській, 109 поруч з автовокзалом. Там плануємо облаштувати тротуар та велодоріжки. Також це дозволило збільшити прибудинкову площу на вулиці Хуторівка, 32, де ми розширили двір та збільшили кількість місць для паркування. Крім того, нам вдалося відновити ремонт прибудинкової території на вулиці Кавалерідзе, 12, який був призупинений через відсутність коштів для матеріалів, і навіть захопити будинки №14 та №8». 

За словами Івана Матківського, також заплановано облаштувати хідники біля заводу «Іскра» та на вулиці Угорська, 25-27, де повинні відремонтувати прибудинкові тротуари. Також у серпні відремонтують прибудинкову територію на вулиці Пимоненка, 15а.

Про це повідомили сьогодні, 20 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу