На проспекті Свободи у Львові облаштовують окрему смугу для громадського транспорту (відео)

17:53 28 жовтня 2014 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Як повідомили в вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, на ділянці проспекту Свободи на від вулиці Городоцької до Гнатюка облаштовують окрему смугу для руху громадського транспорту, що дозволить автобусам курсувати швидше.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 28 жовтня, «Щоденному Львову», що на ділянці проспекту Свободи на від вулиці Городоцької до Гнатюка облаштовують окрему смугу для руху громадського транспорту, що дозволить автобусам курсувати швидше. У повідомленні також конкретизують:

«Як розповів заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля, на міській комісії з безпеки дорожнього руху було прийнято рішення виділити окрему смугу для руху громадського транспорту. 

«Зараз проводяться роботи з облаштування цієї окремої смуги спеціальним гумовим бар’єром, щоб приватному автотранспорт було важче заїжджати на цю смугу, і щоб цією смугою рухався тільки громадський транспорт. Будуть облаштовані необхідні дорожні знаки, відповідно до схеми руху громадського транспорту. Крім того, якщо порушники будуть паркуватися на цій смузі, то евакуатор забиратиме такі авто на штраф-майданчик», – розповів Андрій Зозуля. 

Вартість робіт разом з облаштуванням дорожніх знаків та розмітки складає близько 200 тисяч грн. Роботи планують закінчити наступного тижня.

За словами начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктора Щира,  окрема смуга на пр.Свободи розроблялася в розрізі концепції, яку розробляло управління транспорту та зв’язку «Швидкісні автобусні перевезення для маршруту №3А».  «І така смуга буде не тільки на пр.Свободи, а й на вул.Стрийській. Ми хочемо там виділити окрему смугу для громадського транспорту, що дасть змогу маршруту №3А і іншим маршрутам, які на цьому відрізку рухаються, пришвидшити рух до 15-20 хв. до кінцевої зупинки. Це є основна мета – щоб громадський транспорт максимально наблизити до графіків руху. По вул. Стрийській концепція розробляється, як тільки вона буде затверджена, то можна буде говорити про облаштування таких смуг на цій вулиці», – сказав Віктор Щир. 

Як додав радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Олег Шмід, у Львові вже є приклад окремої смуг для руху громадського транспорту – вул.Січових Стрільців, яка розділена велодоріжкою на смуги для приватного та громадського транспорту». 


Відео: «20 хвилин»

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу