На проспекті Шевченка у Львові - самовільні будівельні роботи з надбудови поверху

16:14 2 квітня 2020 р.

ЛМР скерувала листи в прокуратуру і Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області щодо самовільних робіт з надбудови поверху в будинку на пр. Шевченка, 23.

Про це "Щоденний Львів" повідомила пресслужба ЛМР з посиланням на заступник аміського голови Львова з питань розвитку, управління охорони історичного середовища Андрія Москаленка.

У будинку на пр. Шевченка, 23, власник квартири № 10 проводить самовільні будівельні роботи з надбудови поверху. Управління охорони історичного середовища ЛМР не надавало висновків щодо відповідних програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, меліоративних, шляхових, земляних робіт, історико-містобудівного обґрунтування за цією адресою.

Тому скеровано звернення у правоохоронні органи для реагування та зупинення самовільних робіт.

«Поки управління охорони історичного середовища реставрує та виконує протиаварійні роботи в будинку — пам’ятці архітектури на пр. Шевченка — власник квартири № 10, у дворі цього будинку, почав надбудовувати поверх собі над квартирою.

Поліцію, прокуратуру, ДАБІ вже офіційно повідомили. Будемо згідно з законом зупиняти ці роботи. А також штрафувати", — наголосив Андрій Москаленко.


dailylviv.com

До теми

19:04 5 березня 2021 р.

Розгортання двох тимчасових госпіталів: у Львові прийняли низку рішень для стримання стрімкого поширення Covid

У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому прийняли ряд рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу.

Рубрика: Ситуації

17:12 5 березня 2021 р.

Грядівська сільрада перед виборами роздала землі на десятки млн грн. Правоохоронці розслідують кому

Правоохоронці розслідують те, як і кому роздавали землю на території Грядівської сільради в минулі роки. Упродовж 2020 року Грядівська сільська рада роздала 62 гектари землі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу