На проспекті Шевченка у Львові - самовільні будівельні роботи з надбудови поверху

16:14 2 квітня 2020 р.

  • 0

ЛМР скерувала листи в прокуратуру і Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області щодо самовільних робіт з надбудови поверху в будинку на пр. Шевченка, 23.

Про це "Щоденний Львів" повідомила пресслужба ЛМР з посиланням на заступник аміського голови Львова з питань розвитку, управління охорони історичного середовища Андрія Москаленка.

У будинку на пр. Шевченка, 23, власник квартири № 10 проводить самовільні будівельні роботи з надбудови поверху. Управління охорони історичного середовища ЛМР не надавало висновків щодо відповідних програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, меліоративних, шляхових, земляних робіт, історико-містобудівного обґрунтування за цією адресою.

Тому скеровано звернення у правоохоронні органи для реагування та зупинення самовільних робіт.

«Поки управління охорони історичного середовища реставрує та виконує протиаварійні роботи в будинку — пам’ятці архітектури на пр. Шевченка — власник квартири № 10, у дворі цього будинку, почав надбудовувати поверх собі над квартирою.

Поліцію, прокуратуру, ДАБІ вже офіційно повідомили. Будемо згідно з законом зупиняти ці роботи. А також штрафувати", — наголосив Андрій Москаленко.


dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу