На переїздах «Львівської залізниці» трапилася 21 ДТП

12:45 9 вересня 2019 р.

Фото до новини


Фото: railway.lviv.ua

Фахівці господарства колії та інших служб Львівської магістралі проведуть упродовж вересня-жовтня комплексну перевірку технічного стану обладнання, забезпечення відповідних вимог безпеки руху, умов праці чергових по переїздах, стану дорожнього настилу на під’їздах до залізничних переїздів тощо.

Про це повідомили в понеділок, 9 вересня, на сайті «Львівської залізниці», де також розповіли: «До складу комісій залізничники запросили представників Національної поліції та Укртрансбезпеки, працівників шляхово-експлуатаційних організацій та балансоутримувачів автомобільних доріг».

«Загалом на території магістралі нині функціонує 1421 переїзд. За дорученням виконавчого директора регіональної філії «Львівська залізниця» Романа Черніцького, першочергово комісії обстежать майже 700 залізничних переїздів, через які пролягають маршрути регулярних пасажирських перевезень і здійснюється інтенсивний автобусний рух», – поінформували також на сайті «Львівської залізниці».

«Крім того, залізничники планують провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію з метою профілактики порушень Правил дорожнього руху на переїздах. В рамках заходу працівники магістралі спільно з представниками патрульної поліції проведуть рейди для перевірки дотримання водіями автотранспортних засобів Правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів, адже за статистикою в усіх без винятку випадках саме автоводії стають винуватцями ДТП на перехрестях колій із автошляхами», – розповіли також на сайті «Львівської залізниці».

«Упродовж восьми місяців 2019 року через їхню недисциплінованість та неуважність на переїздах «Львівської залізниці» трапилася 21 ДТП – на вісім випадків більше, аніж за аналогічний період минулого року. При цьому, у трьох випадках порушники в’їжджали у бік поїзда, що рухався через переїзд», – повідомили також на сайті «Львівської залізниці».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів