На Пекарській у Львові запрацював центр послуг учасникам війни

13:40 17 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На реконструкцію приміщень Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій витратили в 2016 році один мільйон 491 тисячу 206,62 гривень.

У прес-службі міськради повідомили в понеділок, 17 жовтня, що відсьогодні Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій почав працювати у нових приміщеннях – на вулиці Пекарській, 41, а також запевнили, що впродовж п’яти місяців (з травня 2016 року) до нього звернулися близько трьох тисяч учасників АТО та членів їх сімей, 1148 з яких отримали там одноразову матеріальної допомоги на оздоровлення й відпочинок їх дітей. У прес-службі міськради також стверджують, що інформацію про пільги та соціальні гарантій отримали у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій 924 із них, юридичні консультації – 1492, а психологічні послуги – 1098.

Керівник центру Оксана Рубай розповіла, що «основним у роботі є охоплення соціальною роботою, інформаційними, юридичними, психологічними, соціально-медичними та соціально-економічними послугами». Серед завдань центру – також формування бази даних – збір та обробка інформації щодо потреб учасників АТО; залучення громадськості до проведення роботи з учасниками АТО; комунікація з органами місцевої влади, громадськими та волонтерськими організаціями щодо ефективнішого надання послуг, а також моніторинг вирішення питань учасників АТО та членів їх сімей.

Окрім того, центр спільно із владою, громадськими організаціями і активістами організовує дитячо-розважальні та пізнавальні заходи, тренінги, різноманітні поїздки тощо. Зокрема, за час роботи центру було проведено 20 заходів, в яких взяли участь 1234 львів’ян.

Зокрема – 285 учасників бойових дій, 804 дитини учасників бойових дій, 130 дружин, матерів та вдів учасників бойових дій. Також у заходах взяли участь 15 волонтерів.

За період функціонування центр уклав угоди про партнерство з десятьма організаціями. Зокрема – з юридичними та психологічними центрами, громадськими організаціями та державні установи.

У Центрі – 15 працівників. Зокрема – двоє психологів, стільки ж юрисконсультів, семеро інспекторів та чотири адмінпрацівники. П’ятеро працівників центру були учасниками бойових дій, ще три є дружинами учасників бойових дій. А двоє – волонтерами АТО.

Загалом, на проведення реконструкції нежитлових приміщень для облаштування Центру на вулиці Пекарській, 41 витратили у 2016 році один мільйон 491 тисячу 206,62 гривень.. А адміністративно-господарське управління ЛМР придбало для забезпечення роботи центру меблі та комп’ютерну техніку на суму 198 826,69.

dailylviv.com

До теми

19:25 4 грудня 2020 р.

Ярмарки, ТРЦ, кінотеатри: що очільники міст та ОДА пропонують закрити на карантин

Уряд розробляє перелік можливих протиепідемічних обмежень, зокрема, враховуючи відповіді та пропозиції, які в опитуванні надали голови міст та обласних державних адміністрацій.

Рубрика: Ситуації

16:26 4 грудня 2020 р.

На Львівщині забудовують сільгоспземлі

Про те, що на землях сільськогосподарського призначення, схоже, ведуть будівельні роботи, департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА повідомив житель села Кам’янопіль на Пустомитівщині.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу