На патрулювання вулиць Львова вийшли жінки-військовослужбовці

12:44 24 березня 2017 р.

У Львові, до виконання завдань патрульно-постової служби залучають жінок-військовослужбовців Західного територіального управління Військової служби правопорядку.

Про це інформує регіональний медіа-центр Міністерства оборони (Львів).

Майже місяць на вулицях обласного центру виконують завдання за призначенням патрулі на чолі з молодшими лейтенантами Оксаною Катасоновою, Іриною Завертаною та молодшим сержантом Оксаною Дашко.

Результати їхньої роботи на маршрутах патрулювання продемонстрували, що такі патрулі є дієвим засобом впливу на стан військової дисципліни та правопорядку серед військовослужбовців гарнізону. Зауваження, з якими вони звертаються до військовослужбовців, як правило, усуваються безпосередньо на місці. Може видатися, що такий патруль є даниною моди, однак варто запевнити потенційних порушників в тому, що ці військовослужбовців ВСП добре підготовлені: відмінно оперують законодавчою базою, не з чуток знають порядок дій в різних ситуаціях, які можуть виникнути в ході патрулювання.

Аби у порушників військової дисципліни не виникало спокуси продемонструвати фізичну підготовку, дівчатам допомагає солдат Денис Романов разом зі своєю вихованкою – німецькою вівчаркою Діною.

 

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу