На околиці Львова відновили Скнилівський міст та облаштовують під’їзні шляхи

16:55 25 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Будівельники також планують встановити бар’єрні та перильні огородження і розширити земляне полотно на підході до шляхопроводу.

Станом на четвер, 25 червня, на шляхопроводі автомобільної дороги «Західний обхід міста Львова» на ділянці 7+222 км (село Холодновідка) будівельники завершили роботи з відновлення конструкцій і перейшли до облаштування гідроізоляції та під’їзних шляхів, на яких опісля покладуть асфальтобетон. У планах будівельників також встановити бар’єрні та перильні огородження і розширити земляне полотно на підході до шляхопроводу.

Упродовж двох місяців будівельники провели монтажні роботи чотирьох залізобетонних консольних балок, попередньо змонтували чотири крайні балки моста, замінили зношені елементи моста,  забетонували два із чотирьох прольотів, провели монолітизацію плит, з’єднали старі і нові балки Скнилівського шляхопроводу. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «ЗахідТрансБуд» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області. Згідно з кошторисно-проектною документацію вартість ремонтних робіт становить 11,5 мільйона гривень.

Рух через шляхопровід повністю перекрили у лютому 2014 року. Ремонтні роботи неодноразово призупиняли через повну відсутність фінансування робіт минулого року.

Шляхопровід через залізничні колії на автомобільній дорозі державного значення «Західний обхід м. Львова» 7+222 км (село Холодновітка Пустомитівського району) спорудили 1963 року.

Про це повідомили сьогодні, 25 червня, «Щоденному Львову», в прес-службіобласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

00:48 7 червня 2020 р.

У Львові закрили «Шаурма Львів» на пл. Галицькій, 10 та магазин «Сувеніри» на вул. Краківській, 14

Міська комісія з питань ТЕБ та НС 6 червня розглянула результати роботи моніторингових груп щодо дотримання підприємцями та мешканцями карантинних обмежень. Через виявлені порушення вирішено призупинити діяльність двох закладів.

Рубрика: Ситуації

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації