На одній із ділянок дороги Львів-Луцьк запроваджено реверсний рух

12:07 6 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У суботу, 6 червня, дорожники розпочали роботи із влаштування вирівнювального шару асфальтобетону на автомобільній дорозі Н-17 Львів-Радехів-Луцьк (ділянка від села Сілець до межі області).

Рух транспорту на ділянці проведення робіт здійснюється у реверсному режимі. Служба автомобільних доріг у Львівській області просить водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрій Лазаренко наголосив: «Потужностей підрядної організації достатньо для проведення ремонту даної автодороги ще до кінця поточного року. Однак, темпи виконання робіт в зазначені терміни напряму залежать від фінансування».

Повністю ремонт ділянки дороги Львів-Радехів-Луцьк із урахуванням погодних умов і за умови стабільного фінансування заплановано завершити наприкінці 2015 року. Виконавцем робіт є підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Проектом постанови Кабміну на фінансування ремонтних робіт ділянки дороги Львів-Радехів-Луцьк на ділянці 32+600 км до межі області у 2015 році передбачено виділити 43 мільйони гривень. Ця постанова ще не затверджена, але роботи виконують відповідно до договору.

Ремонтні роботи на ділянці дороги Львів-Радехів-Луцьк розпочали у квітні поточного року за кошти державного бюджету. Ділянку дороги Львів-Радехів-Луцьк як біле шосе збудували у 1933-му році.

Упродовж 1959- 1961 років виконано перевід білого шосе в чорне просоченням і шаром зносу з холодного асфальтобетонну. Капітального ремонту не проводили.

Про це повідомили сьогодні, 6 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації