На обліку відділів у справах дітей у Львові перебувають 577 дітей

15:32 1 червня 2016 р.


Фото: volynnews.com

Начальник відділу у справах дітей департаменту гуманітарної політики ЛМР Ростислав Тимків зазначив: «Я впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри».

«Щороку 1 червня відзначаємо Міжнародний День захисту дітей. Тому обов’язком родини, школи, влади та громадськості є подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства», – повідомили сьогодні, 1 червня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також поінформували:

«Особливо подбати про тих, хто не має щасливого і безтурботного дитинства у родинному колі. Адже діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, інформує відділ у справах дітей ЛМР.

Станом на сьогодні у Львові на обліку відділів у справах дітей районних адміністрацій міської ради перебувають 577 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 527 (91,3%) – в сімейних формах виховання (опіка/піклування, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу). Впродовж 2016 року районними судами Львова усиновлено п’ятьох дітей.

У Львові функціонують три дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ), в які влаштовано на виховання та спільне проживання 27 дітей. Також функціонують 11 прийомних сімей, в яких проживають 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В поточному році планують відкрити ще один будинок сімейного типу.

Начальник відділу у справах дітей департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Ростислав Тимків зазначив: «Я впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити  дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців».

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу