На об’єктах «Львівської залізниці» смертельно травмувалися торік 58 людей

17:15 6 лютого 2019 р.


Фото: railway.lviv.ua

На «Львівській залізниці» стривожені недбалим ставленням багатьох громадян до особистої безпеки та правил поведінки на об’єктах інфраструктури.

Про це повідомили в середу, 6 лютого, в прес-центрі «Львівської залізниці», де також розповіли: «Впродовж минулого року на території регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» стрільці воєнізованої охорони та працівники колійного господарства магістралі затримали за порушення правил безпечної поведінки на залізничних об’єктах 2138 осіб. До адміністративної відповідальності за частиною 3 статті 109 «Порушення правил з охорони порядку і безпеки руху на залізничному транспорті» Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнуто 1984 порушники, яких оштрафовано на загальну суму майже 67,6 тисячі гривень».

«Попри реалізацію комплексу практичних заходів та масштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу, що скеровані на профілактику порушень правил безпеки на транспорті, зусилля та застереження залізничників поки що не дають бажаного результату. У підсумку кількість осіб, затриманих та оштрафованих торік за порушення правил безпеки на залізничному транспорті, є більшою, ніж у 2017 році, вкрай тривожною залишається статистика невиробничого травматизму. Торік на території регіональної філії «Львівська залізниця» через власну необережність та неуважність травмувалася 101 особа, 58 із них – смертельно, тоді як упродовж 2017 року зазнало травм 84 особи, в тому числі 47 людей загинули», – поінформували також у прес-центрі «Львівської залізниці».

dailylviv.com

До теми

15:22 27 жовтня 2020 р.

Завтра частина Франківського району буде без води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 400 мм на вул. Боткіна, завтра, 28 жовтня, з 10.00 і до 20.00 год буде призупинено подачу води до частини Франківського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу