На Львівщині розпочали масштабні навчання бійців підрозділів особливого призначення Нацполіції України (відео)

20:07 6 липня 2021 р.

Фото до новини

Навчання , які проводять з ініціативи Національної поліції України, розпочались сьогодні, 6 липня, на полігоні Навчального центру імені Василя Вишиваного Національної гвардії України у Золочеві.

Тактико-спеціальні навчання, участь в яких беруть бійці підрозділів поліції особливого призначення та підрозділів патрульної поліції особливого призначення з різних областей України, а також військовослужбовці Національної гвардії України, триватимуть до 23 липня і проводяться з метою вдосконалення теоретичних та практичних знань і навичок поліцейських у керуванні, обслуговуванні та використанні бойових машин типу БТР та БРДМ, а також налагодження взаємодії між екіпажами та підрозділами під час виконання завдань.

«Для поліцейських-спецпризначенців дуже важливо володіти бойовою технікою, зокрема БТР та БРДМ, які є на озброєнні у деяких підрозділах поліції. Бійці повинні досконало знати матеріально-технічну частину, вміти керувати машинами, обслуговувати їх, використовувати озброєння та спеціальні можливості техніки. Окрема тема – взаємодія між екіпажами та підрозділами під час виконання завдань. Цього всього вони будуть навчатись – спочатку в теорії, а потім – практичні заняття», - розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

«Матеріально-технічна база Навчального центру Національної гвардії України дозволяє якісно відпрацювати усі завдання, які стоять перед бійцями – ми маємо усю необхідну бойову техніку – БТР 60, 70, 80, новітні БТР «Варта», БТР 3,4, БРДМ, а також тренажери. Але найголовніше – ми маємо інструкторів, які мають величезний досвід, зокрема здобутий під час бойових дій у зоні АТО/ООС. Багатьох з них було нагороджено за сміливість та рішучість в бою», - повідомив начальник Навчального центру імені Василя Вишиваного Національної гвардії України полковник Михайло Кулик.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів