На межі Львівщини й Закарпаття заблоковано рух транспорту

10:24 12 липня 2015 р.


Фото: Мукачево.net

Активісти та представники самооборони й «Правого Сектору», які виїхали до Мукачевого зі Львова та інших міст, наполягають в соцмережах, що зброї у них немає.

На посту ДАІ в селі Нижні Ворота Воловецького району Закарпатття (на їйого межі зі Львівщиною перекрито рух транспорту за допомогою «КрАЗів» та «ЗІЛів». Рух обежено повністю, уточнили в закарпатській міліції порталу «Мукачево.net», який передав цю новину сьогодні, 12 липня, й розмістив світлини з місця події. У повідомленні також сказано:

«Редакції вдалося відшукати кілька фото з місця подій. Зауважимо, що на Закарпатті активно ширилася інформація, що з Львівщини убік Закарпаття прямують бійці «Правого Сектору» на допомогу оточеним під Мукачевим побратимам. Водночас, активісти та представники самооборони та «Правого Сектору», які дійсно виїхали до Мукачевого не тільки з Львова, а й інших міст, наполягають в соцмережах, що у них зброї нема».

Про це розповів сьогодні, 12 липня, портал «Мукачево.net».

dailylviv.com

До теми

12:48 9 грудня 2021 р.

На Львівщині поліція 11-12 грудня перевірятиме документи і зброю мисливців

У зв’язку із початком сезону колективного полювання на парнокопитних тварин 11 та 12 грудня правоохоронці Львівщини у складі мобільних груп проводитимуть рейди мисливськими угіддями.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу