На Личакові у Львові намагалися розбити конструкції

09:30 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 693

Світлина з архіву
Фото: varianty.lviv.ua

Уночі в середу, 5 грудня, близько другої години була спроба розбити конструкції, в яких знаходяться скульптури левів на кладовищі польських військових поховань.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко повідомив в середу, 5 грудня: «Чергова спроба провокації на Личакові. Цієї ночі, близько другої години, була знову спроба розбити конструкції, в яких знаходяться скульптури левів на кладовищі польських військових поховань. До ранку конструкції вже відновили».

«Зараз тривають слідчі дії. Поліція та СБУ були одразу викликані на місце. Провокаторів на місці затримати не встигли. Зважаючи на системність провокацій, Львівська міська рада вимагає від правоохоронних органів ефективних дій щодо розслідування та недопущення подальших подібних випадків», – зазначив Андрій Москаленко.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:48 18 квітня 2019 р.

Військові правоохоронці завершили навчання у Львові

У Навчальному центрі Військової служби правопорядку Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія з нагоди звершення навчання базового курсу фахової підготовки рядового складу та фахової підготовки сержантського складу базового рівня.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 198