На львівські землі претендують бійці з Луганська, Донецька та Криму (відео)

13:54 25 березня 2015 р.


Фото: Львівський прес-клуб

15 га землі між Львовом та Брюховичами можуть бути надані учасникам АТО, які мають прописку в Луганській, Донецькій областях та в Криму.

Про це сьогодні, 25 березня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі на тему «Правда про надання земельних ділянок учасникам АТО на Львівщині: реалії та спекуляції» повідомив голова Громадської ради при головному управлінні Держземагенства у Львівській області Ярослав Мандрук.

За його словами, члени Громадської ради при головному управлінні Держземагентства у Львівській області перевірили факти надання земельних ділянок учасникам АТО і виявили тільки один випадок, який викликав певні запитання. З цього приводу активісти звернулися із запитами до військових частин, щоби перевірити, чи дійсно ці особи, які претендують на львівську землю, служили в частинах та брали участь у бойових діях в зоні АТО, та до прокуратури – з проханням провести перевірки. Наразі відповідей нема.

- Згідно із законодавством, таку земельну ділянку може отримати будь-який громадянин в будь-якому регіоні країни, незалежно від місця прописки. Це не стосується саме учасників АТО, - каже Ярослав Мандрук.

При цьому він додав, що, зазвичай, учасники АТО звертаються саме за місцем прописки.
За словами Ярослава Мандрука, усього у Львівській області хлопці, що повернулися зі Сходу, подали 1988 заяв, з них 1645 задоволено. А 606 уже отримали документи на право власності земельної ділянки. При цьому найбільше заяв є в Пустомитівському районі – 534, а найменше – у Радехівському – лише одна. У Сколівському районі не подано жодної заяви.  Зрештою, подання заяви не означає, що землю нададуть.

- До нас звернулися учасники АТО зі Стрийського району і повідомили, що в цьому регіоні не зарезервовано жодної ділянки під цю програму. Ми перевірили і дійшли висновку, що керівник Держземагенства у Стрийському районі виконує свою роботу незадовільно, - каже він.

Нагадаємо, що у головному управлінні Держземагенства у Львівській області за адресою: Львів, проспект Чорновола, 4, у кабінеті 88 розташоване «єдине вікно», де приймають заявки від учасників АТО та їх родин. Щоби подати заяву, потрібно мати з собою паспорт, ідентифікаційний код та довідку про участь у АТО


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:04 5 березня 2021 р.

Розгортання двох тимчасових госпіталів: у Львові прийняли низку рішень для стримання стрімкого поширення Covid

У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому прийняли ряд рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу.

Рубрика: Ситуації

17:12 5 березня 2021 р.

Грядівська сільрада перед виборами роздала землі на десятки млн грн. Правоохоронці розслідують кому

Правоохоронці розслідують те, як і кому роздавали землю на території Грядівської сільради в минулі роки. Упродовж 2020 року Грядівська сільська рада роздала 62 гектари землі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу