У Львові курсують 53 трамваї, 55 тролейбусів та 468 автобусів, – ЛМР

09:05 15 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Ігоря Зінкевича в інтернет-мережі «Facebook»

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Сергій Бабак запевнив, що через непрості погодні умови й ситуацію з випуском автобусів на лінію приватними перевізниками, у вівторок на лінії вийшов майже весь електротранспорт.

За словами Сергія Бабака, у вівторок, 15 листопада, у Львові курсують 53 трамваї, 55 тролейбусів та 181 міських автобусів, що є більше, від запланованого». Про це повідомили сьогодні, 15 листопада, в прес-службі міськради, де додали: «Станом на ранок у місті працюють загалом 468 автобусів. З 9.00 кількість буде збільшена ще на 32 одиниці. Загалом на маршрутах буде їздити більше 500 автобусів».

Натомість депутат Львівської міської ради й голова виконкому громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич опублікував сьогодні, 15 листопада, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» фото з вулиці Княгині Ольги й повідомив, що, оскільки там неможливо дочекатися трамваїв та автобусів, мешканці навколишніх мікрорайонів добираються до центру міста пішки, бо іншого вибору у них немає.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини