На Львівщину повернувся з Маріуполя загін правоохоронців

11:05 6 квітня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як повідомили в понеділок в прес-службі обласного управління МВС, міліціонери повернулися зі сходу України в рамках ротації в повному складі, виконавши з честю поставлені завдання.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС повідомили сьогодні, 6 квітня:

«4 квітня на Львівщину зі сходу України в рамках ротації повернувся зведений загін правоохоронців обласного управління МВС. Міліціонери повернулися у повному складі, виконавши з честю поставлені завдання.

Упродовж місяця правоохоронці Львівщини несли службу в місті Маріуполі на Донеччині. Співробітники зведеного загону виконували ті ж завдання, що і в попередніх ротаціях: охорона стратегічно важливих об'єктів інфраструктури, контроль автотранспорту на блокпостах, перевіряли транспортні засоби на предмет перевезення зброї та вибухівки.

За допомогу у підтримці правопорядку в регіоні бійцям зведеного загону Львівщини наказом начальника ГУМВС України в Донецькій генерал-майора міліції В'ячеслава Аброськіна всім бійцям зведеного загону міліції Львівської області оголошено подяку. Особовому складу в особі командира загону Віктора Катерини вручено пам'ятний подарунок.

Бійці, які найбільше відзначилися, нагороджені цінними подарунками. Як зазначив командир зведеного загону Віктор Катерина,  місцеві мешканці не раз висловлювали слова вдячності львівським правоохоронцям, за те що вони допомагали забезпечувати правопорядок та спокій у місті.

У Львові бійців зустрічали заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки обласного управління МВС – полковник міліції Сергій Маруняк, начальник Управління громадської безпеки – полковник міліції Андрій Гребенюк, начальник Управління кадрового забезпечення –  полковник міліції Олег Зарічний, рідні, друзі і товариші по службі». Сергій Маруняк звернувся зі словами подяки до підлеглих за те, що з гідністю виконали усі поставлені завдання:

«Я маю приємну місію зустрічати наших правоохоронців від імені Головного управління МВС України у Львівській області. Радий бачити вас живими і здоровими. Дякую за ваше відповідальне відношення до виконання наказу та за вашу громадянську позицію»

Після короткотермінового перепочинку правоохоронці повернувся до виконання своїх службових обов‘язків».

dailylviv.com

До теми

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу