На Львівщину повернувся з Маріуполя загін правоохоронців

11:05 6 квітня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як повідомили в понеділок в прес-службі обласного управління МВС, міліціонери повернулися зі сходу України в рамках ротації в повному складі, виконавши з честю поставлені завдання.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС повідомили сьогодні, 6 квітня:

«4 квітня на Львівщину зі сходу України в рамках ротації повернувся зведений загін правоохоронців обласного управління МВС. Міліціонери повернулися у повному складі, виконавши з честю поставлені завдання.

Упродовж місяця правоохоронці Львівщини несли службу в місті Маріуполі на Донеччині. Співробітники зведеного загону виконували ті ж завдання, що і в попередніх ротаціях: охорона стратегічно важливих об'єктів інфраструктури, контроль автотранспорту на блокпостах, перевіряли транспортні засоби на предмет перевезення зброї та вибухівки.

За допомогу у підтримці правопорядку в регіоні бійцям зведеного загону Львівщини наказом начальника ГУМВС України в Донецькій генерал-майора міліції В'ячеслава Аброськіна всім бійцям зведеного загону міліції Львівської області оголошено подяку. Особовому складу в особі командира загону Віктора Катерини вручено пам'ятний подарунок.

Бійці, які найбільше відзначилися, нагороджені цінними подарунками. Як зазначив командир зведеного загону Віктор Катерина,  місцеві мешканці не раз висловлювали слова вдячності львівським правоохоронцям, за те що вони допомагали забезпечувати правопорядок та спокій у місті.

У Львові бійців зустрічали заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки обласного управління МВС – полковник міліції Сергій Маруняк, начальник Управління громадської безпеки – полковник міліції Андрій Гребенюк, начальник Управління кадрового забезпечення –  полковник міліції Олег Зарічний, рідні, друзі і товариші по службі». Сергій Маруняк звернувся зі словами подяки до підлеглих за те, що з гідністю виконали усі поставлені завдання:

«Я маю приємну місію зустрічати наших правоохоронців від імені Головного управління МВС України у Львівській області. Радий бачити вас живими і здоровими. Дякую за ваше відповідальне відношення до виконання наказу та за вашу громадянську позицію»

Після короткотермінового перепочинку правоохоронці повернувся до виконання своїх службових обов‘язків».

dailylviv.com

До теми

22:55 23 травня 2022 р.

6-місячну дівчинку ґвалтували чайною ложкою: з Херсонській області повідомляють про вражаючу жорстокість росіян

рф використовує зґвалтування і сексуальне насильство в інших формах як тактику ведення війни, систематично, повсюдно і з вражаючою жорстокістю.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу