На Львівщину повернулися зі сходу України 15 автоінспекторів

10:18 11 листопада 2014 р.


Фото: zaxid.net

Як повідомили в вівторок у прес-службі обласного управління ДАІ, впродовж місяця правоохоронці боронили цілісність держави у зоні проведення АТО – патрулювали у «гарячий точках» і на блок-постах, супроводжували техніку та гуманітарні вантажі.

У прес-службі обласного управління Дорожньої автомобільної інспекції у вівторок, що сьогодні, 11 листопада, до Львова повернулися п’ятнадцятеро працівників ДАІ, які протягом місяця несли службу у зоні проведення антитерористичної операції. Колеги, рідні та друзі зустрічали хлопців зі сльозами радості на очах. Добровольці з лав Державтоінспекції Львівщини вирушили на Схід країни у жовтні цього року.

Упродовж місяця правоохоронці боронили цілісність держави у зоні проведення АТО – патрулювали у «гарячий точках» і на блок-постах, супроводжували техніку та гуманітарні вантажі.  Зустрічати героїв прийшли найрідніші – батьки, дружини, дітки, друзі та колеги. Не стримуючи сліз, вони обіймали хлопців, радіючи, що ті повернулися додому живими й здоровими. 

До правоохоронців звернувся т.в.о. заступника керівника управління Державтоінспекції Львівщини Ярослав Мокринський. Він подякував хлопцям за мужність та героїзм, а також сумлінне виконання службових обов’язків. 

dailylviv.com

До теми

00:19 18 серпня 2022 р.

Російська ракета влучила у гуртожиток Харкова, де жили люди з вадами слуху

Російські окупанти пізно ввечері 17 серпня ракетою влучили у гуртожиток в Харківському районі Салтівка. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не моглf почути сигнал повітряної тривоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу