На Львівщину повернулися з Донбасу на відпочинок два зведені загони правоохоронців (відео)

12:17 17 листопада 2014 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

Як повідомили в понеділок у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, бійці розповіли, що з приходом холодів умови несення служби у зоні АТО значно погіршились.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 17 листопада, що на Львівщину повернулися з Донбасу на відпочинок два зведені загони правоохоронців. У повідомленні також конкретизують:

«Загони у повному складі, 16 листопада, прибули на відпочинок у порядку ротації. В зоні АТО правоохоронці Львівщини виконували завдання по охороні громадського порядку, охороні об’єктів, що забезпечують життєдіяльність населених пунктів, а також несли службу на блокпостах у Донецькій та Луганській областях.

Як розповіли бійці зведених загонів, з приходом холодів умови несення служби у зоні АТО значно погіршились. «Умови, скажемо так, військово-польові. Складні умови. Там відкрита місцевість – вітри, недалеко море – сиро. А зараз ще й похолодало дуже. Але нічого – дух у хлопців бойовий. Усі 63 бійця нашого загону, котрі виїхали в зону АТО наприкінці жовтня, повернулись живі та здорові – це головне», – розповів командир зведеного загону, заступник начальника дільничних інспекторів міліції, підполковник міліції Любомир Попов.

Незважаючи на доволі складні умови, усі правоохоронці відчувають, що роблять надзвичайно важливу справу і до виконання завдань ставляться з усією відповідальністю. «Люди там дуже потребують нашого захисту. І ставляться до нас дуже добре. Хоча інколи і бувають негативні прояви – особливо на нещодавно звільнених територіях. Але переважна більшість громадян чекають від нас захисту і допомоги», – розповів заступник командира зведеного загону, командир спецпідрозділу судової міліції «Грифон», підполковник міліції НазарКоминар.

За словами командирів зведених загонів, бойовий дух бійців дуже підтримує допомога волонтерів та громадських організацій, а особливо – дитячі листи та малюнки. «Це просто колосальна підтримка. Без підтримки з дому нам було б набагато важче. Герої є як у зоні АТО, так і в тилу», – зазначив Назар Коминар.

Весь особовий склад зведених загонів – добровольці, для багатьох з них це вже третя ротація. Після короткого відпочинку бійці знову готові вирушити у зону АТО».


Відео: Телеканал «ZIK»

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу