На Львівщині з’ясували причину обвалу будинку

10:45 23 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: glavcom.ua

Експерти визначили причину обвалу будинку в Дрогобичі в ніч з 27 на 28 серпня.

Про це повідомили в середу, 23 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Дрогобицька міська рада отримала технічний звіт з результатами детального обстеження житлового будинку №101/1 на вулиці Грушевського у Дрогобичі. Як зазначено у звіті причиною обвалу стало руйнування середньої несучої стіни підвалу».

«Серед можливих причин такого руйнування – просідання або руйнування цегляної кладки через низьку марку цегли та розчину, внаслідок значного зволоження та відсутності гідроізоляції і бетонної підлоги, що є в основному наслідком помилок під час будівництва. Також можливе втручання людей, яке необхідно підтвердити або спростувати спеціальними експертами (судовими) після розбору обвалених конструкцій, які знаходяться поверх цієї стіни підвалу», – поінформували в облдержадміністрації.

«Згідно з висновком пропонують провести роботи із демонтажу будівлі із залученням судових експертів для підтвердження або спростування можливого втручання людей. У зв`язку з трагедією, яка сталася у Дрогобичі в ніч з 27 на 28 серпня, загинули восьмеро людей, серед яких – одна дитина», – повідомили в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу