На Львівщині зводять казарми поліпшеного планування

15:15 22 червня 2018 р.


Фото: leopolis.news

У міністерстві оборони запевнили: «Яворівський полігон» перетворюється на сучасний міжнародний центр підготовки підрозділів».

Про це повідомили в п’ятницю, 22 червня, в прес-службі міністерства оборони, де також конкретизували: «Триває реалізація масштабного проекту міністерства оборони з розбудови інфраструктури військових містечок, розташованих на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки у селищі Старичі у Львівській  області. Зокрема, на території 184 навчального центру реконструкції проводяться на 14 об’єктах у семи локаціях».

«У військових містечках «Базове», «Гвардійське», «Інженерне», «Старий штаб», «Центральне» «Острог» та «Ложний» будуються казарми, гуртожитки, навчальні корпуси, облаштовують зони відпочинку, спортивні містечка, військові логістичні та інші об’єкти інфраструктури. На виконання доручення міністра оборони України зводяться казарми поліпшеного планування для контрактників у військовому містечку №25».

«Загалом до планів будівництва на 2018 рік включено вісім об’єктів. На їх розбудову передбачено кошти в сумі 14,37 млн. гривень. Темпи виконання робіт генеральним підрядником випереджають графік в середньому на 20 днів», – поінформували також у Міноборони.

«Будівництво всього комплексу планується завершити до 20 грудня поточного року, що дасть можливість розмістити у належних умовах 1000 військовослужбовців.
Загальна вартість робіт з розвитку інфраструктури 184 навчального центру, згідно укладених договорів, становить 109,3 млн. гривень, з яких, упродовж 2016-2017 років вже використано 73,11 млн. гривень», – повідомили також у прес-службі міністерства оборони.

dailylviv.com

До теми

13:45 13 серпня 2022 р.

Росія планує тривалу війну в Україні

Військово-промислова комісія рф під головуванням путіна намагається до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши витрати. Кремль прагне мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу