На Львівщині звільнили затриманих блокувальників торгівлі з окупантами

18:45 22 вересня 2019 р.

  • 0
  • 777


Фото: facebook.com/shtab.blokady

У штабі блокади торгівлі з окупантами пояснили: «Якби нас не відпустили – до ночі там горіли б «ділянки».

Як інформував «Щоденний Львів», спецпризначенці розігнали 21 вересня у Соснівці блокувальників торгівлі з окупантами й затримали 28 із них.

У штабі блокади торгівлі з окупантами повідомили в неділю, 22 вересня: «Затримали незаконно, потім склали протокол про адміністративне правопорушення за статтею185 Кримінального кодексу України. Тепер чекаємо суду. Тобто нас і так повинні були відпустити. Тим більше що всі наші дії записані на відео «від і до» і ніяких порушень там і близько немає.

У штабі блокади торгівлі з окупантами розповіли також: «Якби нас не відпустили – до ночі там горіли б «ділянки». Зібралося дуже багато людей – більше 500 чоловік і робити з нас героїв в плани тих, хто віддавав наказ на розгін, не входило, їм простіше робити з нас «невідомих осіб» а з мене «негідника і шахрая». З цієї ж причини не змогли прорвати блокаду і викрасти і ешелони з російським вугіллям. Дуже великий натовп місцевих жителів – чоловіків жінок і дітей. Злякалися».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 17 жовтня 2019 р.

На Львівщині ремонтують дорогу «Київець-Волиця»

У селі Держів у Миколаївському районі Львівської області ремонтують автомобільну дорогу загального користування місцевого значення С140916 «Київець-Більче-Волиця».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 495