На Львівщині знову просять керівництво України вирішити сміттєву кризу

15:48 8 червня 2018 р.


Фото: ukrinform.ua

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Дрогобич на Львівщині вирішили звернутися до керівництва України по допомогу з вивезенням твердих побутових відходів з міста.

Про це повідомив міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Зокрема, він зазначив: «Ситуація з накопиченням сміття у нашому місті та його утилізація – проблема номер один, над вирішенням якої ми працюємо. Мною було скликано екстренне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання ми прийняли рішення звернутися до Президента України, Кабінету міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації щодо надання допомоги у вирішенні ситуації з вивозом твердих побутових відходів з міста».

Натомість в агенції Укрінформ розповіли: «Влада Дрогобича звернулася також до Львівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо проведення виїзного засідання комісії спільно з керівництвом міст Борислава, Самбора, Стрия та Миколаєва, оскільки треба вирішити питання щодо тимчасового, впродовж трьох місяців, вивезення сміття з Дрогобича на полігони вказаних міст. За цей період, як пояснив мер, мають бути оформлені документи щодо виділення додаткової земельної ділянки для складування твердих побутових відходів Дрогобича».

Тарас Кучма підкреслив: «У той час, коли ми шукаємо усі можливі варіанти вирішення проблеми, на вулицях міста один за одним загоряються сміттєві майданчики. Все це знімається на відео і тут же вкидається в мережу Інтернет. Це не що інше як провокації».

Відтак, міський голова Дрогобича закликав «гарячі голови схаменутися», тому що своїми діями вони наближають місто до екологічної катастрофи.

dailylviv.com

До теми

18:51 24 червня 2021 р.

Обмежено рух транспорту на вул. Архипенка

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 24 червня, і до 08.00 год 1 грудня 2021 р буде обмежено рух транспорту на вул. Архипенка, біля будинку №2.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу