На Львівщині знешкодили п’ять мін

10:15 29 жовтня 2019 р.


Фото: facebook.com/MNSLVIV

Піротехніки ДСНС вилучили та знищили минулої доби на Львівщині чотири протитанкові міни й мінометну міну часів Другої світової війни

Про це повідомили у вівторок, 29 жовтня, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, де також розповіли: «28 жовтня о 15:31 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком чотири протитанкові міни часів Другої світової війни, які виявлені поблизу села Ульвівок у Сокальському районі місцевими жителями під час прогулянки в лісі».

«Цього ж дня о 17:50 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 82-міліметрову мінометну міну часів Другої світової війни, виявлену в селі Гряда в Жовківському районі», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«Окрім цього, 28 жовтня на території області ще виявлено боєприпаси у п’ятьох місцях. 28 жовтня об 11.32 надійшло повідомлення про те, що в селі Пониковиця в Бродівському районі під час збирання грибів в лісі виявлено предмет ззовні схожий на мінометну міну часів Другої світової війни», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

«28 жовтня о 13:07 надійшло повідомлення про те, що в селищі Олесько в Буському районіпід час збирання грибів в лісі виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів Другої світової війни. 28 жовтня о 14:16 надійшло повідомлення про те, що в селі Оброшино в Пустомитівському районіпід час збирання грибів в лісі виявлено предмет ззовні схожий на мінометну міну часів Другої світової війни», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

«28 жовтня о 15:31 надійшло повідомлення про те, що в селі Топорів у Буському районіпід час збирання грибів в лісі виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів Другої світової війни. 28 жовтня о 16:23 надійшло повідомлення про те, що в селі Строневичі в Старосамбірському районіпід час земляних робіт виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський постріл часів Другої світової війни», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«Про виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи. Подано заявки начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення боєприпасів», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу