На Львівщині змагаються розвідники ЗСУ

11:15 3 вересня 2019 р.

Фото до новини


Фото: mil.gov.ua

На Львівщині розпочалися змагання за звання «Кращий розвідувальний взвод Збройних Сил України».

Про це повідомили у вівторок, 3 вересня, у міністерстві оборони України, де також розповіли: «Участь у першості, яка відбувається у 49-му Навчальному центрі розвідки Національної академії сухопутних військ, беруть близько сотні розвідників з усіх видів та окремих родів Збройних Сил України. Також цьогоріч, разом із військовослужбовцями участь у змаганнях бере розвідувальний взвод Національної Гвардії України».

«У перший день проведення змагань учасники пройшли випробовування так званою «смугою розвідника». Команди стартували, як і за реальних бойових умов, групами у складі кількох осіб. Кожна їх дія, команда чи рішення суворо контролювалась та оцінювалась висококваліфікованими військовими інструкторами», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Змагання на кращий розвідувальний взвод триватимуть впродовж п’яти днів у 12 етапів. За цей час воїни-розвідники повинні будуть продемонструвати свої знання та практичні навички під час десантування та виходу в пункт збору, організації засідки на рухомий об’єкт противника, подолання ділянок мінно-вибухових загороджень, забезпечення життєдіяльності підрозділу, корегування вогню артилерії, виконання завдань в тилу противника, подолання водних перешкод, здійснення пошуку, евакуації тощо. Окрім того, вони змагатимуться у стрільбі», – повідомили також у міністерстві оборони та опублікували фоторепортаж зі змагань.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів