На Львівщині житлову субсидію отримує 51,1% населення , – ЛОДА

17:38 18 листопада 2016 р.

В облдержадміністрації запевнили в п’ятницю, що станом на 18 листопада житлову субсидію одержують на Львівщині 408 436 родин (домогосподарств).

Про це повідомили сьогодні, 18 листопада, в прес-службі обласної державної адміністрації. У ній також зауважили, що підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона жителів Львівщини, що становить 51,1% населення області. 

За словами директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Василя Мартиняка, середній розмір одержаної субсидії становить 177,6 гривень, а середньомісячний дохід на особу в домогосподарстві – 1396,7 гривень. Він також зазначив: «На даний час органами соціального захисту населення проведено перерахунок призначених житлових субсидій 117 689 сім’ям на наступний річний термін, які одержували субсидію у травні – листопаді 2015 рок».

Василь Мартиняк також додав, що в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги органи соціального захисту населення Львівщини готові надати можливість отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, всім, хто її потребує. В облдержадміністрації також нагадали, що станом на 28 жовтня в області одержували житлову субсидію 391 004 родин.

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу