На Львівщині збільшать кількість поліцейських нарядів

12:00 22 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lv.npu.gov.ua

Основні зусилля працівників поліції будуть скеровані на попередження та недопущення вчинення кримінальних злочинів, порушень публічного порядку та використання піротехнічних засобів під час масових заходів з нагоди святкування Різдва та Нового 2019 року.

Про це повідомили в суботу, 22 грудня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «У Львові основну увагу правоохоронці приділятимуть охороні публічної безпеки у центральній частині міста, де проходить Різдвяний ярмарок, біля новорічної ялинки на проспекті Свободи та на площі Ринок, де проводитимуться масові заходи. Очікується, що до нашого міста приїдуть туристи з різних куточків України, а також іноземців».

«У святкові дні буде збільшено кількість поліцейських нарядів для попередження та оперативного реагування на правопорушення, створено додаткові слідчо-оперативні групи, а також мобільні вибухотехнічні групи, до складу яких входитимуть експерти-вибухотехніки та кінологи. Поліцейські закликають мешканців Львова та області, а також до гостей нашого міста дотримуватись правил поведінки під час святкувань, не порушувати публічних порядок та бути взаємоввічливими», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів