На Львівщині завершилися змагання розвідвзводів

17:48 6 вересня 2019 р.


Фото: mil.gov.ua

Останній день змагань розвідників був чи не найскладнішим для його учасників.

Про це повідомили в п’ятницю, 6 вересня, у міністерстві оборони України, де також розповіли: «До остаточного визначення переможців залишалося два етапи – виконання бойової стрільби у складі взводу в нападі та здійснення марш-кидку в повному спорядженні на десять кілометрів. А о 18:00 напередодні й до ранку, розвідвзводи виконували завдання з пошуку об’єкта противника у визначеному районі».
«Тобто, фактично всю ніч розвідники діяли в умовному тилу ворога і вже добу перебували, що називається, на ногах. Фізичне і психологічне навантаження – величезне. Та, наперекір виснаженню, усі учасники у визначений час зібралися на військовому стрільбищі», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Як розповів заступник начальника розвідувального управління штабу командування Сухопутних війсь полковник Валерій Маркін, минулого року під час виконання вправи вогневої підготовки виконувалась і стрільба з бойової машини піхоти. Нині, у зв’язку з участю у змаганнях військовослужбовців Національної гвардії України, було прийнято рішення всім надати рівні можливості», – розповіли також у міністерстві оборони.

«Однак, складнішою стала сама ділянка для виконання вправи навчальних стрільб. Її рельєф передбачав і рівнину, але загалом місцевість була з вирвами та перепадами висот», – повідомили також у міністерстві оборони.

«Основною умовною ціллю для розвідників є вузол зв’язку противника. Тому передбачено, що їм треба під час нальоту зняти з вишки часового, знищити охорону та обслуговуючий персонал і ліквідувати саму станцію зв’язку. Для цього передбачено п’ять рубежів відкриття вогню та 34 мішені. Боєприпаси видаються з розрахунку: снайперу 10 патронів, стрільцю з глушником – та ж кількість, кулеметнику 50 набоїв, решта групи – по одинадцять для автомата, командиру плюс 10 набоїв для пістолета з перезарядкою по п’яти цілях і на всіх дві гранати», – розповів керівник стрільби – майор Андрій Стопуряк.

«Під час цієї вправи розвідники повинні були продемонструвати не тільки свою влучність, а й майстерне пересування по місцевості в складі групи, чітке виконання команд свого командира, тактичні прийоми під час нападу на об’єкт та відходу. Найкраще впорались з цим завданням розвідники, які представляли Сухопутні війська – у стрільбі вони з великим відривом обігнали всіх своїх конкурентів», – поінформували також у міністерстві оборони.

«А потім марш-кидок на десять кілометрів, який імітував відхід розвідувального взводу після виконання завдання та його повернення (евакуацію). Тут не було рівних команді Академії Сухопутних військ з  Одеси. Наразі суддівська колегія конкурсу розвідників рахує бали за всіма етапами», – розповіли також у міністерстві оборони.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу