На Львівщині завершилися збори офіцерів Генштабу

09:15 14 квітня 2019 р.

  • 0
  • 960


Фото: mil.gov.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки й 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершилися збори офіцерів Генерального штабу ЗС України щодо ознайомлення з новітніми методиками підготовки військовослужбовців.

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Офіцери ознайомилися в ході зборів з Навчальним центром підготовки підрозділів і Центром імітаційного моделювання, відділом контролю та планування і навчальною ділянкою «Населений пункт» для проведення боїв у місті з батальйоном позначення дій противника «(OPFOR»). Також було продемонстровано процес підготовки операторів новітніх протитанкових ракетних комплексів «Стугна-П», механіків-водіїв колісної та гусеничної техніки, єдиний в Україні центр підготовки та перепідготовки фахівців пожежної охорони і пожежних команд ЗС України та 49-й окремий навчальний центр розвідки зі складу 184-го навчального центру».

«Особливий інтерес у офіцерів викликала система імітаційного моделювання (Joint Conflict and Tactical Simulation – «JCATS») – інтерактивний засіб моделювання, який дозволяє імітувати дії за участю багатьох сторін на рівні від окремого військовослужбовця до штабу бригади та використовується як засіб для проведення об’єднаних навчань, аналізу, досліджень, планування та розіграшу поставлених завдань. Крім того, в МЦМБ було продемонстровано використання засобу імітаційного моделювання Бойове Управління («Battle Command»), який дозволяє командирам підрозділів та офіцерам штабів відпрацьовувати заходи з планування та проведення бойових дій», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Визначені плани дій відтворюються на змодельованому полі бою. Дані системи дозволяють отримати досвід управління військами в умовах оперативно-тактичної обстановки, яка постійно змінюється. Учасники зборів змогли на власні очі переконатися в суттєвому розвитку навчально-матеріальної бази та технічного забезпечення навчальних центрів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, який на думку багатьох іноземних відвідувачів демонструє відповідність подібним центрам у арміях провідних країн-членів НАТО», – повідомили також у міністерстві оборони.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:40 25 червня 2019 р.

У Львові відбудеться громадське обговорення детального плану Хуторівки

У вівторок, 25 червня, о 18:00 у виставковому залі в будинку №4б на вулиці Хуторівка у Львові розпочнеться громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вулиці Хуторівка.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 54

18:00 24 червня 2019 р.

У Львові обговорюватимуть проект змін до плану території

Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту внесення змін до детального плану території, обмеженої проспектом Чорновола й вулицями Липинського, Замарстинівською та Хімічною у Львові, триватиме з 25 червня до 25 липня 2019 року.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 465

Останні новини

У Львові відбудеться громадське обговорення детального плану Хуторівки

На Львівщині зупинили розгерметизовану автоцистерну

На Львівщині розпочався польовий вишкіл капеланів

31 львівський випускник склав ЗНО на 200 балів

Національний банк зміцнив гривню на вісім копійок

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

Дебати: Олег Синютка ("Європейська солідарність")-Михайло Цимбалюк ("ВО "Батьківщина")

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу