На Львівщині завершилися збори офіцерів Генштабу

09:15 14 квітня 2019 р.


Фото: mil.gov.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки й 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершилися збори офіцерів Генерального штабу ЗС України щодо ознайомлення з новітніми методиками підготовки військовослужбовців.

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Офіцери ознайомилися в ході зборів з Навчальним центром підготовки підрозділів і Центром імітаційного моделювання, відділом контролю та планування і навчальною ділянкою «Населений пункт» для проведення боїв у місті з батальйоном позначення дій противника «(OPFOR»). Також було продемонстровано процес підготовки операторів новітніх протитанкових ракетних комплексів «Стугна-П», механіків-водіїв колісної та гусеничної техніки, єдиний в Україні центр підготовки та перепідготовки фахівців пожежної охорони і пожежних команд ЗС України та 49-й окремий навчальний центр розвідки зі складу 184-го навчального центру».

«Особливий інтерес у офіцерів викликала система імітаційного моделювання (Joint Conflict and Tactical Simulation – «JCATS») – інтерактивний засіб моделювання, який дозволяє імітувати дії за участю багатьох сторін на рівні від окремого військовослужбовця до штабу бригади та використовується як засіб для проведення об’єднаних навчань, аналізу, досліджень, планування та розіграшу поставлених завдань. Крім того, в МЦМБ було продемонстровано використання засобу імітаційного моделювання Бойове Управління («Battle Command»), який дозволяє командирам підрозділів та офіцерам штабів відпрацьовувати заходи з планування та проведення бойових дій», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Визначені плани дій відтворюються на змодельованому полі бою. Дані системи дозволяють отримати досвід управління військами в умовах оперативно-тактичної обстановки, яка постійно змінюється. Учасники зборів змогли на власні очі переконатися в суттєвому розвитку навчально-матеріальної бази та технічного забезпечення навчальних центрів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, який на думку багатьох іноземних відвідувачів демонструє відповідність подібним центрам у арміях провідних країн-членів НАТО», – повідомили також у міністерстві оборони.

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу