На Львівщині завершилися військові навчання

10:20 28 вересня 2019 р.


Фото: vectornews.net

На Львівщині завершилися міжнародні військові навчання «Rapid Trident».

Про це повідомили в суботу, 28 вересня, в Держприкордонслужбі, де також розповіли: «Основною метою навчань, які проходили у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, було вивчення підрозділами досвіду ведення бойових дій за стандартами НАТО. У навчаннях взяли участь понад 3600 військовослужбовців з 14 країн світу та 600 одиниць військової техніки».

«У рамках навчань використовувалась система імітаційного моделювання, яка дозволяла моделювати дії підрозділів і дії противника у віртуальному просторі в режимі реального часу. Цьогоріч учасниками навчань «Rapid Trident» стали «зелені берети» – відділ прикордонної служби прикордонної комендатури швидкого реагування Сумського загону Східного регіонального управління Держприкордонслужби, який входить до складу об’єднаного батальйону МВС України».

«У ході міжнародних навчань прикордонники розгортали базовий табір, облаштовували елементи оборонної інфраструктури проти провокацій, та збройного нападу. Охоронці кордону відпрацьовували різні тактичні елементи, розвідку, засідку, відбиття атак та контратаку умовного противника», – поінформували також у ДПСУ.

«Основним завданням для прикордонників було підвищити рівень взаємодії з іншими підрозділами сектору оборони в ході вирішення кризових ситуацій на певній ділянці державного кордону. Всі елементи навчань «Rapid Trident» відбувалися в умовах максимально наближених до бойових», – повідомили також у ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу