На Львівщині завершилися військові навчання

17:24 14 вересня 2018 р.

  • 0
  • 441


Фото: mil.gov.ua

У п’ятницю, 14 вересня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки відбулась офіційна церемонія закриття українсько-американських командно-штабних навчань із залученням військ «Репід Трайдент-2018».

Про це повідомили в п’ятницю, 14 вересня, в міністерстві оборони України, де також розповіли: «В церемонії закриття взяли участь заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції – генерал-лейтенант Анатолій Петренко, начальник Національної академії сухопутних військ – генерал-лейтенант Павло Ткачук, співкерівники навчань від України та США – заступник командувача військ оперативного командування «Схід», генерал-майор Єдуард Москальов, і полковник Збройних сил США Тім Клівленд, заступник командувача Сухопутними військами США у Європі – генерал-майор Джон Гронскі».

У міністерстві оборони поінформували також: «Офіційно українсько–американські командно-штабні навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2018» розпочались 3 вересня та тривали протягом двох тижнів. Вони стали унікальними не лише за кількістю учасників (понад 2500 військовослужбовців) та кількістю військової техніки (350 одиниць). Навчання відбувалися за легендою відбиття повномасштабної збройної агресії противника багатонаціональною дивізією».

«Репід Трайдент-2018» були наймасштабнішим спільним сухопутним навчанням підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань України (Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Управління Державної охорони) та військових підрозділів іноземних держав. У ньому взяли участь військові підрозділи 10 держав-членів НАТО та чотирьох країн-партнерів НАТО, всього – 14 країн  (Україна, США, Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Канада, Литва, Молдова, Німеччина, Румунія, Польща, Туреччина). Також у цьогорічному «Репід Трайдент» брали участь представники ЛитПолУкрбриг імені великого гетьмана Костянтина Острозького», – розповіли також у міністерстві оборони.

«З нагоди завершення навчань кращі військовослужбовці країн-учасниць отримали відзнаки міністра оборони України, цінні подарунки та грамоти. Крім цього, сертифікати про закінчення курсу оцінювачів першого рівня за стандартами НАТО отримали 37 офіцерів з 20 країн світу. Після завершення офіційної церемонії відбувся обмін пам’ятними подарунками між підрозділами», – повідомили також у міністерстві оборони.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:28 23 вересня 2018 р.

Львівські анархісти заявили про напад на них

Анархістська організація «Чорний стяг» заявила, що учасники ультраправих рухів напали в неділю, 23 вересня, у Львові на її активістів та завдали важких ножових травм.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 558

Останні новини

В Україні подешевшало євро

У прикордонних чергах на Львівщині – 1550 автомобілів

ДСНС попередила про сильні пориви вітру, грози й град на Львівщині

У Сокільниках поблизу Львова загинули в ДТП люди

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ