На Львівщині завершилися обласні змагання пожежників

14:05 16 травня 2018 р.

  • 0
  • 726


Фото: facebook.com/MNSLVIV

33 команди рятувальників зі всіх куточків Львівщини визначали кращих серед них.

У Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області повідомили в середу: «14-15 травня відбувалися обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед кращих представників рятувальної служби Львівщини. Участь у змаганнях упродовж двох днів взяли 33 команди рятувальників із всіх куточків Львівщини».

«Рятувальники змагались у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, підйомі штурмовою драбиною у вікно четвертого поверху навчальної вежі та підйомі за допомогою висувної драбини у вікно третього поверху. Проте найбільш видовищними стали такі види змагань, як пожежна естафета та бойове розгортання від пожежного автомобіля», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«За результатами першого дня змагань кращі результати показала команда рятувальників із Турківського району. Друге місце посіла команда із Буського району, а третіми у змаганні стали спортсмени з Мостиськ. У результаті напруженої боротьби другого дня кращими стали рятувальники з Трускавця. Друге місце посіли спортсмени із Борислава, а третє – з Дрогобича», – повідомили також на сторінці Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фоторепортаж зі змагань.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:00 21 липня 2018 р.

На Львівщині втопився в криниці селянин

20 липня в криниці в селі Лугове на Бродівщині виявили тіло місцевого жителя 1979 року народження, який напередодні вийшов із дому й не повернувся.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 825