На Львівщині завершились курси операторів дронів

16:45 25 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: lv.npu.gov.ua

Працівники поліції, які навчалися керувати безпілотниками, отримали сертифікати та льотні книжки.

Про це повідомили в п’ятницю, 25 жовтня, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, де також розповіли: «Завершились курси підвищення кваліфікації операторів безпілотних авіаційних комплексів, що проводились на базі Державної установи «Львівський спеціалізований центр підготовки поліцейських». Навчання тривали тиждень – свою кваліфікацію підвищували тридцять поліцейських з різних областей України».

«Оператори безпілотних пристроїв отримували навички виконання поліцейських завдань з використанням безпілотних авіаційних комплексів. Після завершення курсу правоохоронці склали іспити та отримали відповідні сертифікати та льотні книжки. Навчальна програма для працівників органів і підрозділів поліції – операторів безпілотних авіаційних комплексів І класу за базовим кваліфікаційним рівнем І розробили працівники Управління організації діяльності підрозділів поліції на воді та повітряної підтримки Національної поліції України», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:36 6 квітня 2020 р.

У Львівській області почали боротися з паліями рослинності

У більшості районів Львівської області нарешті запрацювали мобільні групи для протидії підпалам сухої рослинності. Результат їхньої роботи за два дні - 46 складених протоколів, на противагу восьми, які були складені тиждень тому.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу