На Львівщині завершили відбір кандидатів у «Нові обличчя кордону»

17:00 15 березня 2019 р.

  • 0
  • 492

Світлина з архіву
Фото: dpsu.gov.ua

На базі Кінологічного навчального центру пройшов черговий етап відбору бажаючих приєднатися до команди професіоналів та стати новим обличчям кордону.

Про це повідомили в п’ятницю, 15 березня, в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: «Упродовж тижня тривав відбір кандидатів на проходження служби у підрозділ «Шегині» Львівської області, «Римачі» та «Пархоменкове» Волинської області. Учасники відбору проходили перевірку рівня фізичної підготовки та кваліфікаційну співбесіду».

«Конкурсний відбір проводився, як серед військовослужбовців прикордонного відомства, так і серед цивільної молоді. Проект реалізовується за сприяння представництва МОМ та посольства США в Україні та направлений на реформування прикордонних підрозділів», – поінформували також у Західному регіональному управлінні ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:40 21 березня 2019 р.

У Львові натрапили на 52-міліметровий артснаряд

У четвер, 21 березня, близько 15.10 на відстані 35 метрів від будинку на вулиці Виговського у Львові виявили застарілий 52-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої світової війни.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 462

17:30 21 березня 2019 р.

У центрі Львова пролунав вибух?

У четвер, 21 березня, громадській організації «Варта 1» повідомили, що на перехресті вулиць Зеленої та Івана Франка пролунав близько 13:45 «звук вибуху, від якого спрацювали сигналізації в автомобілях».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 621

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Молодь і президентські вибори-2019

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу