На Львівщині завершили підготовку екіпажів БТРів

18:40 9 липня 2016 р.

  • 0
  • 1407


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Начальник Навчального центру Національної гвардії України Михайло Кулик зазначив: «Я впевнений, що всі військовослужбовці, які пройшли навчання в місті Золочів, з гідністю будуть виконувати свій громадянський обов’язок та зроблять все можливе для швидкої перемоги над ворогом».

«У Навчальному центрі Національної гвардії України, вже вкотре, були проведені навчальні збори з екіпажами БТР-60, БТР-70, БТР-4Е», – повідомили сьогодні, 9 липня, в прес-службі НГУ, де також розповіли подробиці:

«Особовий склад навчився керувати бронетранспортером в будь-який час доби, за різних дорожніх та погодних умов, підтримувати його в справності та постійній бойовій готовності до дій, користуватись засобами зв'язку, вести вогонь з усіх видів озброєння встановленого на бронемашині. Екіпажі наполегливо вивчали та старанно засвоювали весь матеріал спочатку на тренажерах, а потім вдосконалювали в польових умовах.

Особовий склад, який навчався, був забезпечений усім потрібним для проведення належного навчального процесу.

На мітингу присвяченому випуску екіпажів БТРів начальник Навчального центру, полковник Михайло Кулик, привітав курсантів з успішним закінченням навчання, побажав їм мужності, рішучості, натхнення та вдосконалювати набутий досвід в своїх частинах і зазначив: «Я впевнений, що всі військовослужбовці, які пройшли навчання в місті Золочів, з гідністю будуть виконувати свій громадянський обов’язок та зроблять все можливе для швидкої перемоги над ворогом».

За результатами навчання начальник Навчального центру особисто вручив грамоти кращому екіпажу (військова частина 2276), а це командир екіпажу старший сержант Сергій Вечірка, навідник-оператор старший солдат Дмитро Боровських, механік – водій старшина Олександр Саєнко, та подякував за сумлінне навчання та високі показники. Крім того в особистому заліку кращі знання показали командир екіпажу прапорщик Дмитро Плотніков (військова частина 3042), механік – водій Олег Оксенюк (військова частина 3021), навідник-оператор старшина Олександр Мирончук (військова частина 3045). Нехай їм щастить!».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація ГО "Великий Львів"

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу