На Львівщині завершили первинну підготовку строковики, призвані в червні

20:00 11 липня 2015 р.


Фото: Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

У навчальному центрі в Старичах служать юнаки з Вінницької, Житомирської, Львівської, Тернопільскої й Хмельницької областей.

У 184-му навчальному центрі львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершили первинну військово-професійну підготовку 126 строковиків із Центральної та Західної України. До частини в Старичах на Яврорівщині прибули юнаки з Вінницької, Хмельницької, Житомирської, Львівської та Тернопільскої областей.

Усі вони призвані в останній тиждень червня, і за цей час встигли набути початковий військовий досвід та провести стрільби зі стрілецької зброї. 26-річний солдат Олександр Рубайло зі Львова повідомив, що із першого дня їм почали викладати загальновійськові дисципліни.

Він також розповів: «Нам пояснили структуру Збройних Сил України, розказали про роди військ та систему управління. Ми також активно займаємося фізичною та строєвою, а також воєнно-ідеологічною підготовкою, виконали вправи стрільб із автомата Калашникова».

Для Олександра подібне життя – не в новинку, адже свого часу він закінчив Кам’янець-Подільский ліцей із підвищеною військово-фізичною підготовкою. Молодий солдат зазначив: «Для мене армія – це сукупність людей, яких поєднує одна ідея та мета, що допомагають їм боротися з ворогом та обороняти свій край, свою домівку». 

Його наставник – командир роти молодого поповнення майор Тарас Ткач - запевнив, що юнаки успішно пройшли первинну військово-професійну підготовку. Офіцер розповів: «Головне завдання – адаптація та введення молодого солдата у військове життя. Вони мають відчути і зрозуміти як і де служитимуть. 

За словами заступника начальника 184-го навчального центру по роботі з особовим складом і начальника відділу по роботі з особовим складом – підполковника Володимира Безбородова, нинішній призов строковиків характеризується високим рівнем морально-вольових якостей. Він також зазначив:

«Хлопці із цього призову показують неймовірний патріотизм. Видно, що вони глибоко усвідомлюють, у який час для Батьківщини їх призвали до лав Збройних Сил. А тому до навчання та служби підходять відповідально і сумлінно. Я впевнений, що молоді воїни-строковики стануть надійною, вишколеною основою нового Українського Війська». 

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, на сайті львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

У Новому Роздолі і Дрогобичі відкриють денні центри з кризовими кімнатами

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушенням прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок, ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу