На Львівщині завершуюють укріплювати береги Дністра

17:40 27 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «У Самбірському районі Львівської області завершуються роботи зі запобігання затоплення водами ріки Дністер сіл Калинів і Кружики».

Про це повідомили в п’ятницю, 27 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Під час паводків у липні 2008 року та травні 2014 року негативного впливу від шкідливої дії вод ріки Дністер зазнали населені пункти сіл Кружки та Калинів Самбірського району. Затоплено паводковими водами близько 305 га сільськогосподарських угідь, 40 житлових будинків та присадибних ділянок, під загрозою небезпеки опинилося 786 мешканців».

Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник запевнив: «Відсьогодні річка отримала своє нове народження. За кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища завершуються роботи із реалізації природоохоронного заходу «Захист сіл Калинів і Кружики від затоплення водами ріки Дністер Самбірського району Львівської області. Проектом передбачено будівництво захисної дамби, проведення руслоочисних та берегоукріплювальних робіт, що дозволить не тільки убезпечити сільськогосподарські угіддя та житлові будинки місцевих жителів від постійних підтоплень, але і збільшити водний баланс річки Дністер».

dailylviv.com

До теми

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецз'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу