На Львівщині завершуються збори резервістів | Новини Львова

На Львівщині завершуються збори резервістів

20:55 22 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: facebook.com/184edcentr

У 184-му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині добігають завершення збори оперативного резерву першої черги, розпочаті в межах в рамках повномасштабної підготовки держави в умовах воєнного стану.

Військовослужбовці оперативного резерву першої черги відточували на Яворівському полігоні навички оволодіння найбільш дефіцитними військовими спеціальностями. Зокрема – водії-механіки, навідники, командири гармат, командири відділення, оператори та багато інших.

До навчальної програми входили заняття з основних військових дисциплін – тактичної, вогневої, інженерної підготовки й тактичної медицина, а також, специфічних для окремих військових спеціальностей дисципліни. Для прикладу, артилеристи вивчали будову 100-міліметрових протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра», призначених для знищення броньованих цілей прямим наведенням. Фахівці на практиці вивчали тактичне переміщення з похідного положення в бойове, будову прицілу, снаряду, гармати та багато іншого.

Заступник начальника 184-го Навчального центру з навчальної роботи, полковник Олександр Молоков, зазначив: «Метою навчальних зборів є відновлення навичок одних категорій військовослужбовців та навчання інших на гостродефіцитні спеціальності, які потребуються для забезпечення військ кваліфікованим персоналом. Військові згадують набуті під час попереднього навчання знання та навички, свій бойовий досвід, який вони набули під час участі в бойових діях в районі проведення Операції об’єднаних сил (Антитерористичної операції), а також набувають нових знань».

Своєю чергою, 45-тирічний Володимир Мушак зі складу оперативного резерву першої черги, зазначив: «Ніколи не знаєш, що чекає на тебе там, у бою, проте готовим треба бути до будь-яких випробувань, адже кожна помилка може коштувати життя та здоров’я не тільки тобі, а й твоїм товаришам».

Про це повідомили на сторінці 184-го навчального центру в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фоторепортаж зі зборів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:53 15 липня 2020 р.

У Львові буде притулок для тварин, - мерія

У Львові буде притулок для тварин. Мерія вже має певні напрацювання у цьому напрямку. Зокрема, вже є виготовлений проект, який, утім, потребує корегування.

Рубрика: Ситуації

12:17 15 липня 2020 р.

У Львові реконструюють лісопарк «Білогорща»

«У парку вже виконані роботи з прокладання центральної алеї, виконано освітлення і встановлено нові лавки. Ще тут будуть дитячі майданчики», — зазначив директор ЛКП «Зелений Львів» Володимир Данилюк.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові буде притулок для тварин, - мерія

Угорщина дозволила в'їжджати сезонним працівникам-іноземцям

У Львові реконструюють лісопарк «Білогорща»

Сьогодні для приватного транспорту відкриють перехрестя вул. Б. Хмельницького- вул. Опришківська

У Львів 17 липня відкриють дитсадки, але з особливими умовами

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу