На Львівщині завершуються військові навчання

23:34 20 вересня 2017 р.


Фото: 5.ua

Упродовж двох тижнів 2,5 тисячі військовослужбовців із 14 країн світу, керівний склад та офіцери відпрацьовували навички з планування та проведення спільних операцій.

На Львівщині завершуються масштабні міжнародні військові навчання «Rapid Trident-2017». Останній день вишколу – 21 вересня
Упродовж двох тижнів 2,5 тисячі військовослужбовців із 14 країн світу, керівний склад та офіцери відпрацьовували навички з планування та проведення спільних операцій. Учасники «Rapid Trident-2017» навчалися цілодобово за спеціально створеним бойовим сценарієм НАТО, відпрацьовували й різні бойові ситуації, які раніше виникали у зоні АТО. Вишкіл відбувався без стрільб. Для моделювання умовного супротивника використовували спеціальні комп'ютерні програми.
Офіцер оперативного відділу 279-го батальйону Національної гвардії США Нейт Морганс зазначив: ««Останні чотири дні ми спостерігаємо за тим, як українські армійці проводять оборонні операції, контратаку, а також оборону зони висадки вантажу. Я знав, що українські солдати є дуже професійними, мають бойовий досвід на сході країни, тож я теж переймав досвід Збройних сил України».
Про це повідомили сьогодні, 20 вересня, на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу