На Львівщині завершується навчання мобілізованих (відео)

16:38 7 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомили у вівторок у прес-службі Міноборони, впродовж кількох днів військовики закінчать навчання за спеціальностями, після цього пройдуть бойове злагодження на базі 184-го навчального центру Академії сухопутних військ.

На Львівщині завершується навчання мобілізованих, призваних під час другого етапу четвертої хвилі часткової мобілізації. Впродовж кількох наступних днів військовики закінчать навчання за спеціальностями, після цього пройдуть бойове злагодження на базі 184 навчального центру Академії сухопутних військ.

– Триватиме етап бойового злагодження впродовж п’яти днів. Безперечно, у місцях подальшого проходження служби з нашими випускниками ще раз буде відбуватись цей процес, проте це вже буде у складі штатних підрозділів та у дещо більшому форматі, – повідомив заступник начальника Центру з навчальної роботи підполковник Олександр Молоков.

Підготовка мобілізованих триває близько місяця. За перші п’ять днів військовослужбовці повинні отримати знання з загальновійськових дисциплін.

Після цього майже три тижні вони навчались за відповідними напрямками підготовки. Бойове злагодження — завершальний етап.

– Максимальну кількість часу ми приділили практичним заняттям. Кожне відділення займалося за окремою програмою, з урахуванням специфіки кожного фаху й успіхів в освоєнні матеріалу, – каже підполковник Олександр Молоков.

– Практичній підготовці мобілізованих військовослужбовців у полі приділено найбільше уваги та часу, – зазначив офіцер.

Про це повідомили сьогодні, 7 квітня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу