На Львівщині зарезервували для передачі у власність учасникам війни 5161 га

10:20 6 січня 2017 р.

Головне управління Держгеокадастру у Львівській області та органи місцевого самоврядування Львівської області оновили перелік земель, які можуть надати учасникам АТО.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації , де також поінформували: «Загалом на території Львівської області зарезервовано 5161 га. Ці земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства».

«Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували у Буському районі – 524 га, Сокальському районі – 501 га, Жидачівському районі – 386 га, Радехівському районі – 384 га. Також у Бродівському та Дрогобицькому районах зарезервовано по 300 га – зазначено також у повідомленні.

«Працівники територіальних органів Держгеокадастру Львівщини резервують землі для того, щоб всі учасники АТО та їх сім’ї мали можливість отримати земельну ділянку. Для зручності військових ми оперативно оцифровуємо та розміщуємо у відкритому доступі дані про вільні земельні масиви на нашому сайті», – запевнив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький,.

«Найбільше земель на території Львівської області зарезервовано для ведення особистого селянського господарства – 3374 га, садівництва – 1037 га, будівництва та обслуговування житла – 495 га», – повідомили також у прес-службі  Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів