На Львівщині зарезервовано учасникам АТО та їх сім’ям 4920 га землі, – ЛОДА

14:00 8 серпня 2016 р.


Фото: vidomosti-ua.com

Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування області оновили перелік земель, що можуть бути надані учасникам АТО.

Про це повідомили сьогодні, 8 серпня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Станом на 1 серпня зарезервовано 4920 га. Про це повідомляють у Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

Земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.

Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували у Буському районі – 524 га, Сокальському районі – 481 га, Жидачівському районі – 381 га, Радехівському районі – 291 га. Також у Бродівському та Дрогобицькому районах зарезервовано більш ніж по 300 га для надання у власність учасникам антитерористичної операції. Найбільше земель зарезервовано для ведення особистого селянського господарства – 3344 га, садівництва – 1037 га, будівництва та обслуговування житла – 495 га.

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький зауважив: «Працівники територіальних органів Держгеокадастру Львівщини резервують землі для того, щоб всі учасники АТО мали можливість отримати земельну ділянку. Для зручності військових ми оперативно оцифровуємо та розміщуємо у відкритому доступі дані про вільні земельні масиви» 

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО. На сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (http://lvivska.land.gov.ua/ato/)розміщено необхідну інформацію для учасників АТО, які мають намір отримати земельні ділянки на Львівщині у власність».

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу